Wieści

Warszawskie Targi Książki 2011

Warszawskie Targi Książki

W dniach 12 – 15 maja odbędzie się w Warszawie II edycja Warszawskich Targów Książki. Miejsce imprezy to Pałac Kultury i Nauki.

W programie znajdują się m.in. konferencje, wykłady i oczywiście spotkania z autorami. Podobnie jak na Targach Krakowskich nie zabraknie stoisk wydawnictw, a wśród nich Fabryki Słów, Wydawnictwa MAG, Albatrosa czy Drzewa Babel. Swoją drogą jest to również możliwość zaopatrzenia się w ciekawe książki, w niższych niż rynkowe cenach.

A czym byłyby Targi Książki bez twórców. W Warszawie natknąć się będzie można m.in. na Jarosława Grzędowicza, Jacka Komudę, Maję Lidię Kossakowską czy Rafała A. Ziemkiewicza.

Przyznacie chyba sami, że wydarzenie to nie byle jakie. Na pewno warto się wybrać przynajmniej na dwa dni … i tej wersji mam zamiar się trzymać. To jak? Jedziemy?

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.