Wieści

Elektroniczne książki…

Czytnik Pocketbook Pro 903, który lada moment ma się pokazać na rynku.

Czytnik Pocketbook Pro 903, który lada moment ma się pokazać na rynku.

Jak donosi dzisiejsze internetowe wydanie “Rzeczpospolitej” wydawcy czasopism i gazet coraz poważniej myślą o rynku elektronicznych wydań. W artykule “Wydawcy przestawiają się na elektroniczne tory” wskazuje się na coraz większy udział dochodów ze sprzedaży mediów elektronicznych. Świat zaczyna dzielić się na zwolenników książki tradycyjnej, papierowej i tych, którzy wolą formę elektroniczną. Moim zdaniem obie będą funkcjonować dalej, choć niektóre rodzaje drukowanego słowa raczej będą zanikać, jak gazety właśnie. Szybciej i taniej będzie można je zakupić w formie elektronicznej, a jednocześnie nie będzie problemu z ich wyrzucaniem.

Sam zamierzam niedługo zaopatrzyć się w zabawkę, czytnik elektronicznych książek. Upatrzyłem sobie model Pocketbook Pro 903, który już niedługo ma się pokazać na rynku. Przetestuję i obiecuję napisać na “Kocham Książki” jak mi się z niego korzysta i czy warto przesiadać się na wersje elektroniczne gazet, czasopism i książek.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.