Osobiste

Reaktywacja?

Blog, jak widać został przeniesiony…

Czy to oznacza jego reaktywację? Tego nie wie nikt. Jednak mam wykupione miejsce na serwerze, to nie będę więcej trzymał go na wordpressowym serwerze (choć oczywiście nadal korzystam z tego silnika i gorąco go polecam).

Poza tym w planach są następujące strony:

– genealogia (zmiana silnika z Joomla na WordPress i kilka innych zmian w stosunku do obecnego okop.eu)

– miejsca (czyli blog poświęcony ważnym dla mnie miejscom na świecie, głównie to będzie zapewne Lwów, ale także miejsca związane z historią mojej rodziny)

– Dawne Dzieje (portal o wszystkim co wiąże się ze starożytnością i średniowieczem)

Wszystko oparte będzie na WordPressie. Tak więc czeka mnie trochę pracy.

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

1 Comment

  • Już wiem, że nie wszystko się uda. Na wszystko poza genealogią czasu mi na razie brakuje. Na genealogię również, ale postaram się ten projekt mimo wszystko kontynuować.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.