Osobiste

Trudny dzień

To był trudny dzień. Najpierw Silesia Miners przegrali z Pomorzem, a przed chwilą Polacy z Niemcami. Trudny, bo całym sercem jestem za tymi, którzy przegrali. Nawet nie wiedziałem, że można tak przeżywać sport. Kiedyś to Polacy mogli by być w finale, a ja bym nie włączył telewizji. Jednak od kiedy mój brat zaczął grać w futbol to zacząłem chodzić na mecze. A choć soccer nie umywa się do futbolu, to kiedy nasi grają budzi się we mnie kibic. A więc wszystko przez mojego brata! Dzięki mu za to.

Tadek, nie poddawaj się! Będzie dobrze, będzie bardzo dobrze! Polacy też, nie poddawajcie się. Jeszcze przyjdzie ten piękny dzień, kiedy … [nie wypada mi tak tutaj pisać].

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

1 Comment

  • soccer to przez dwa “c” raczej 😉
    Ano i wszystkie gole w meczu (na Euro) Polak strzelił. I to od nas z regionu. Nie ma źle 🙂
    P.S. Dzięki za błogosławieństwo :>

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.