Osobiste

Joanna Najfeld vs. Jacek Adler

Joanna Najfeld vs. Jacek Adler,
czyli
powrót wolności słowa?

TVN 24 wyemitował niedawno program, rozmowę tytułowych dwóch osób. Dziw bierze, że ta tak “poprawna politycznie” stacja do tego dopuściła. Widocznie nie przewidzieli, że pani Joanna okaże się lepsza w tej dyskusji. Przedstawiła jasno, bez uprzedzeń i z szacunkiem do drugiej osoby (jakże często mylonym ostatnio z akceptacją poglądów i stylu życia, z tolerancją dla zła) pogląd niepopularny, zwany homofobicznym przez pewne grupy nacisku, a będący po prostu zdrowym i racjonalnym podejściem do sprawy. Dziękuję pani za tą rozmowę. Mam nadzieję, że będzie można dalej wypowiadać publicznie swoje poglądy, nie będąc cenzurowanym przez światłe i liberalne media, które pokażą wszystko, tylko nie to co jest normalne.

Link do filmiku: x4wufl_joanna-najfeld-vs-jacek-adler-w-wsi_news

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

2 Comments

 • Najfeld z otwartą odrazą nie chce podać ręki rozmówcy. To jest w/g Ciebie szacunek do drugiej osoby i brak uprzedzeń? Pani Joanna wcale nie okazała się lepsza w tej dyskusji, przeciwnie – pokazała grozę skrajności.
  Ciekawe czy gdyby publicznie mieszano się w Twoje sprawy łóżkowe i rozliczano z praktykowanych świnstewek, to czy nadal uważałbyś to za “zdrowe i racjonalne podejście”.

 • Shape napisal: Ciekawe czy gdyby publicznie mieszano się w Twoje sprawy łóżkowe i rozliczano z praktykowanych świnstewek, to czy nadal uważałbyś to za “zdrowe i racjonalne podejście”.

  Prosze jednak zwrocic uwage, ze pani Joanna Najfeld nie zaczaila sie w szafie sypialni Jacka Adlera. Nie wynajela paparazzich do przylapania go na “swinstewkach”. Wtedy sposob zdobycia informacji bylby skandaliczny.

  Ale rzecz ma sie zupelnie inaczej. Rzecz w tym, ze p. Adler na swoim profilu w internecie umieszcza wlasny goly tylek i zacheca grupe mezczyzn do wylizania mu rowa. Zenada…

  Wydaje mi sie, ze srodowisko homosiow samo widzi, ze p. Adler kompromituje ich w oczach opinii publicznej. Przeciez nikt mu nie zakazuje w sypialni robic czego chce: ale jesli publicznie, w internecie, na profilu pod wlasnym nazwiskiem publikuje takie tresci… No sorry. Tak robi margines heterykow. To nie jest srednia spoleczna. Nie nalzey do normy umieszczanie takich rzeczy na swoim profilu.

  Uwazam, ze facet osmiesza homosiow.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.