Osobiste

Koniec Naszej Klasy?

I stało się! Choć oczekiwano najgorszego, to to co się stało jest przynajmniej ulgą dla mas. Bo mieli zlikwidować Naszą Klasę, a tymczasem:

dzisiaj 16:35
W związku z rozpętaną dzisiaj burzą medialną nt przejęcia Naszej Klasy przez Polsat donosimy, że kierunek transakcji był odwrotny. NK kupiła Polsat i zamierza uczynić go kanałem transmitującym tylko Wasze spotkania po latach.

zespół nasza-klasa.pl

I znów można spać spokojnie 🙂

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

7 Comments

  • hehe ludzie zakladaja sobie konta na zlosc gdzie indziej jest to nie mozliwe a tam….. jednym slowem masakra a dobrze ze likfiduja:):)

  • nie powinno tam byc takiego chamstwa powinien to byc profil tylko dla osob ktore juz skonczyly szkole……… a tak to tacy gowniarze robia sobie jaja wyzywaja sie tam itd……… żal!!!!!!!!!

  • Asienka, twoja wypowiedź świadczy o tobie i twoim braku dojrzałości. Wiesz, zaczęłam liceum i gdyb nie nasza klasa nie utrzymywałabym kontaktu z połową ludzi z podstawówki i gimnazjum. Z resztą na tę chwilę nasza klasa stała się komercyjnym przedsięwzięciem i już nie chodzi o to, żeby pogadać ze starymi znajomymi, tylko o to, żeby mieć wyższą ocenę do zdjęcia.

    P.S Asienko, “gówniarz” to też obraźliwe słowo. Sama innych wyzywasz, a nie chcesz żeby inni to robili. Poza tym twoja nieumiejętność używania wielokropka jest tak rażąca jak słowo “żal” na końcu wypowiedzi.

  • Nie lubię naszej klasy .Ludzie wklejają za duzo zdjęc z dziećmi i z PALMAMI Z WAKACJI> Na to nie da sie już PATRZEć.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.