Osobiste

Zbliża się koniec wakacji…

Szokujące dla niektórych, ale dla mnie zbliża się koniec wakacji. Tzn. w poniedziałek wracam do seminarium. Będzie to szósty i ostatni rok formacji. Pierwszy semestr w seminarium, drugi na stażu na parafii gdzieś w archidiecezji katowickiej (kto wie gdzie?). W związku z tym oświadczam wszem i wobec, że bloga będę dalej prowadził i na forach się udzielał. Jednakże moja aktywność internetowa, przynajmniej na czas pobytu w seminarium, spadnie co nie co. Teraz, nawet gdy roboty jest multum, mam w domu stałe łącze i bezproblemowy (prawie) dostęp do internetu. W seminarium już nie ma tak dobrze, więc i wpisów będzie mniej i mniej mnie na forach.

W związku z rozpoczęciem nowego roku akademickiego i formacyjnego proszę was o modlitwę. Ze swojej strony zapewniam was o mojej modlitwie w waszej intencji. Codziennie do próśb brewiarzowych dołączam intencję za wszystkich forumowiczów, z forów na których jestem. Chcę także modlić się za czytelników mojego bloga.

Pozdrawiam  wszystkich serdecznie!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

3 Comments

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.