Osobiste

Upadek Amnesty International

Dziś AI potwierdziła swoją decyzję o poparciu dla działań pro-aborcyjnych. Więcej można przeczytać tutaj. W ten sposób zdradziła podstawowe zadanie obrony człowieka. Bo jak można bronić praw człowieka, jeżeli chce się go zabić już na samym początku?

Biskupi wycofują swoje poparcie dla organizacji i dobrze. My możemy zrobić to samo. Tylko spada na nas jeszcze większa odpowiedzialność za ten świat. Trzeba jeszcze bardziej dawać świadectwo, modlić się jeszcze goręcej. Walka sił Ciemności się wzmaga w naszych czasach. Odwołując się do Śródziemia, można powiedzieć, że Sauron odzyskuje swoją siłę, znajduje nowe sługi gotowe niszczyć życie. My może nie mamy takich środków jak on, ale mamy potęgę szaleństwa Bożego! On nie przewiduje, że człowiek może robić coś zupełnie bezinteresownie, że może w swej wolności nagle uznać Boga, nawrócić się. To jest jego niepowetowana strata. Oby było och jak najwięcej. Niech rośnie wspaniałe Boże Królestwo! Jesteśmy wolni, nie musimy służyć złu! Możemy zawsze czynić dobro!

About the author

Ioannes Oculus

I am addicted to languages, both modern and ancient. No language is dead as long as we can read and understand it. I want to share my linguistic passion with like minded people. I am also interested in history, astronomy, genealogy, books and probably many others. My goals now are to write a novel in Latin, a textbook for Latin learners, Uzbek-Polish, Polish-Uzbek dictionary, modern Uzbek grammar and textbook for learners. My dream is to have a big house in UK or USA where I could keep all my books and have enough time and money to achieve my goals.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.