Pasje

Mam dla Ciebie pięciu “zajebistych” fanów

Written by Ioannes Oculus

grzechy-social-media-04aOd jakiegoś czasu dostaję coraz więcej niesamowitych propozycji reklamy mojego fan page. “Targetowane” do pożądanej grupy odbiorców i za “darmo”! Wtedy właśnie cholera mnie trafia i żal d* ściska za ludzką głupotę.

Pięciu wyjątkowych fanów mogę zdobyć, tak dokładnie pięciu! Niesamowita oferta od dziesiątek twórców różnorakich, głównie książkowych fan page. Takiego spamu dostaję coraz więcej i oznaczam też jako spam właśnie. Kocham Książki, bo o ten mój projekt chodzi, to strona, fan page i ogólnie społeczność ludzi, którzy kochają czytać. To także trzy lata nie tylko mojej pracy, włożone pieniądze, wysiłek i starania, obecnie także posty promowane za pieniądze. To wszystko na służyć promocji świeżo powstałego fan page, który zrodził się “wczoraj” i zapewne umrze “jutro”. Do tego oferta kompletnie bez inwencji. Share za share albo udostępniamy. Co to do cholery ma być? Ktoś, kto czyta i kocha książki powinien mieć minimum wyobraźni, że przeprowadzić kampanię własnego fan page z większym polotem.

Ten brak kreacji wkurza mnie najbardziej. Głupota, bezmyślność i brak wyobraźni, kreatywności! Gdyby ktokolwiek z twórców tych fan pages miał jakikolwiek ciekawy pomysł współpracy, to z miłości do książek chętnie pomogę. Fan page nawet z pięcioma fanami może być ciekawy i wart polecenia. Jednak głupi share, nawet do tak niby-stargetowanej publiczności jest pójściem na największą łatwiznę. Bo do cholery, żeby robić social media, trzeba mieć dużo więcej niż trochę wyobraźni! Dlatego proszę (choć wiem, że na próżno) o nie spamowanie, jak już to o propozycję zrobienia razem czegoś kreatywnego.

About the author

Ioannes Oculus

Passionate book lover addicted to fantasy, interested in astronomy, family history, technology, social media and foreign languages. Currently working in IT company.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.