Osobiste

Serwery im nie działają

Nasza klasa nie działa. Serwery podobno przepięte, ale jak na razie tłumy internautów cierpią na brak dostępu na Naszą Klasę. Media oczekują na reakcję rządu, a po Wiadomościach ma być specjalne orędzie prezydenta. Nieoficjalnie mówi się, że to wina rosyjskiej mafii.

Tymczasem ukryty w zakątku swego domku  zacieram ręce, bo statystyki skoczy mi do góry, jak nigdy. Ostatni rekord dzienny padł 13 lipca 2007, a w tej chwili jest pobity dwukrotnie. Do tego, gdy wpisać do Googla “nasza klasa padła” mój blog jest na pierwszym miejscu. Milutkie 🙂

Tymczasem zapraszam także na inne moje miejsca w sieci. Szczególnie na forum łacińskie, gdzie możecie rozmawiać po łacinie. Możecie też odwiedzić mój nowy twór, czyli kronikę łaciny współczesnej o nazwie LatinaM. To są efekty mojej łacino-manii. Pozdrawiam wszystkich naszoklasowiczów i życzę szybkiego uruchomienia serwerów.

Vox Latinae

Dopisane 8 czerwca 2010 r.:
Strony wzmiankowane we wpisie niestety już nie funkcjonują.

About the author

Ioannes Oculus

Passionate book lover addicted to fantasy, interested in astronomy, family history, technology, social media and foreign languages. Currently working in IT company.

4 Comments

  • Tak patrzę, czytam i się zastanawiam. Zastanawiam nad tym, czy piszesz dla ludzi czy dla statystyk. A może jeszcze dla czegoś innego (sławny chcesz być?).

    Co do naszej-klasy i ich serwerów, dnsy się zmieniły i niektóre serwery potrzebują trochę czasu, żeby się przestawić. Tobie może działać, a kumplowi z ‘wioski’ obok nie. Jutro się obudzicie i pewnie każdemu zainteresowanemu już będzie chodziło ‘z prędkością światła’. Ale podobno szybko ma być dopiero za ok tydzień. Pożyjemy zobaczymy.

    Tobie życzę trochę dystansu do blogowania i ‘jarania’ się statsami, bo to nie one sprawiają, że ludzie ‘chcą cię czytać’.

    Pozdrawiam

  • Piszę dla ludzi i dla siebie. Statystyki mnie nie interesują. A wczoraj miałem po prostu dobrą zabawę i zabawiłem się w obserwatora rzeczywistości. Co ciekawe, myślałem, że większość tu wchodzi i wychodzi zaraz nie znalazłszy potrzebnych informacji właściwie nic nie czytając. A jednak myliłem się 😉

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.